Mitsubishi Klima Servisleri

mitsubishi-klima-servisleriMitsubishi klima servisleri uzman ekibi ve yüksek kalitede ekipmanları ile siz müşterilerimizin Mitsubishi klima servis ihtiyaclarına her daim hizmet etmektedir. Montaj ve bakımı klimanıza büyük titizlik göstererek yüksek kalitedeki malzemeleri kullanarank yapmaktadır. Lütfen bizi piyasadaki klimacılar ile karıştırmayın, çünki biz işimizi son derece büyük titizlik ile yapmaktayız. Mitsubishi klima servisleri ile ilgili şikayetleriniz çağrı merkezimize iletip bizleri bilgilendire bilirsiniz.  

Ayrıca Mitsubishi klima servisleri istanbulun tüm semtlerine 7/24 pazar günleride dahil hizmet sağlamaktadır. Mitsubishi klima servisleri satış sonrası cihazınızda oluşan tüm arızaları büyük bir profesyonellikle ve titizlikle onararak siz değerli müşterilerimize Mitsubishi klima kullanmanının rahatlığını yaşatır. 

Servisimize Mitsubishi klimanızın arıza, montaj ve bakım işlemlerinizin tamamını yaptıra bilir, Arızalar hakında teknik bilgi almak için  444 0 971 numaralı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. 

Servisimizde Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır. Her türlü soru ve oluşan sorunlarınız için 444 0 971 numaralı çağrımerkezimizden servis talebinde buluna bilir arızanız hakkında bilgi almak isteye bilirsiniz. 

kombiservisi

Sayaç

Bugün5
Dün9
Bu Ay177
Toplam12634