Servis sektörüne yön veren titiz ve deneyimli servis anlayışı ile geçmişten günümüze kadar değerli müşterilerine doğru zamanda ve uygun fiyat politikalarıyla servis hizmeti sağlayan Pars Mitsubishi klima servisi, tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Günümüzde tüm dünya genelinde haklı olarak saygınlığa sahip olan Mitsubishi kalitesinin keyfini sürebilmeniz için satın almadan montaj, bakım ve servise kadar tüm süreçlerde profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hak ettiğiniz üst düzey servis hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyan Pars Servis, 7/24 ulaşabileceğiniz 444 0 971 numaralı çağrı merkezi ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, en uygun fiyat garantisi veren, dürüstlükten asla taviz vermeyen, gelişim ve değişime açık olan, teknolojiyi takip eden, teknik personelinin eğitimine önem veren, müşterilerinin konforunu ve cebini herkesten fazla düşünen Pars Servis, tüm işçiliklerinde tam 1 yıl garanti vermektedir.

Eğitimli, uzman teknik personeli ile bakım ve onarımda kullanmayı tercih ettiği yüksek kaliteye sahip malzemelerle İstanbul’ un en iyi ve en çok tercih edilen servisi olmayı başaran Mitsubishi klima servisi herhangi bir sıkıntınızda bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor. Kaliteyi ayağınıza getiriyor.

kombiservisi

Sayaç

Bugün5
Dün9
Bu Ay177
Toplam12634